TARTU LINN

TAJO KADAJAS

NR 289

Olen TAJO KADAJAS, Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna kandidaat 2021. a kohaliku omavalitsuse volikogude valimistel Tartu linnas.

Mul on kõrgem majandusalane haridus TPI majandusteaduskonnast. Kaheksakümnendate lõpus osalesin Rahvarindes, Kodanike Komiteede liikumises ja organiseerisin Eesti Kongressi valimisi Kuusalu kihelkonnas. Juhtisin Kuusalu vallas põllumajandusreformi ja olin Kuusalu vallavolikogu esimees. Hiljem töötasin üle kahekümne aasta Maksuametis kuni pensionile jäämiseni. Muusika on olnud lapsest peale minu suur armastus ja hobi. Olen loonud üle 200 laulu, andnud välja hulgaliselt heliplaate ja andnud Eestis sadu kontserte. Kokku olen olnud Eesti muusikas juba 50 aastat.

Minu kandideerimine kohalikel valimistel EKRE nimekirjas on loogiline jätk minu tegevusele 30 aastat tagasi. Volikokku pääsedes soovin anda oma panuse rahanduse ja kultuuri valdkondades ja kaitsta Annelinna elanike huvisid. Mulle on tähtis, et Eesti jääks Eestiks, et säiliks eesti keel, kultuur ja rahvuslik meel. 

© 2024 EKRE