TARTU LINN

SIGRID RUUL

NR 297

Minu nimi on Sigrid Ruul, olen abielus ja kahe lapse ema. 2021. aasta kevadel lõpetasin Tallinna Tehnikakõrgkooli Teenusmajanduse instituudi majandusarvestuse eriala ja jätkan finantsjuhtimise magistriõpinguid Eesti Maaülikoolis. Alates 2014. aastast olen tegelenud raamatupidamisteenuse osutamisega nii suurematele kui ka väiksematele ettevõtetele.

Tartu peab olema eeskujuks kõigile teistele omavalitsustele ja hoolima nii noortest kui väärikasse ikka jõudnud elanikest. Emana pean oluliseks langetada lasteaia kohatasu ja kaotada selle maksmise kohustus juba teisest lapsest alates. Igal Tartu linna lapsel peab olema võimalus käia vähemalt ühes tasuta huviringis. Oluline on kohelda eakaid ja erivajadustega inimesi lugupidavalt ning võimaldada neile vajalik hooldusteenus ja taastusravi kättesaadavus.

Tartu äärelinna- ja linnalähialadel peab olema loodud põhilinnaosadega võrdne ja stabiilne bussiühendus, et tööl ja koolis käimiseks oleks võimalik kasutada mugavalt ühistransporti.

Minu soov on ka tuua tagasi rahvahääletus kohalikes omavalitsustes, et kõigil soovijatel oleks võimalus oluliste otsuste tegemisel oma häälega kaasa rääkida.

Mina armastan Tartut!

© 2024 EKRE