TARTU LINN

MALLE PÄRN

NR 283

Olen  sündinud 25. 05. 1945  Tartus. 1963 lõpetasin Tartu 8. Keskkooli. 

Mul on kaks kõrgharidust: lavakunst ja teoloogia. Olen kirjutanud ja avaldanud luuletusi, muinasjutte, ühiskonnakriitilisi artikleid ja filosoofilisi mõtisklusi. 

Kandideerin, sest tahan kaitsta Tartu vaimse keskkonna puhtust, kõikide linnakodanike inimväärikust, tõelisi inimlikke väärtusi ja sisukat eesti kultuuri. Eriliselt tahan linnavalitsuse tähelepanu pöörata perepoliitikale ja kaitsta lapsi igasugu düsfooriate eest. Ja linnapargid peavad alles jääma!

Näitlejana olen töötanud Ugalas, Rakvere Teatris ja Vanalinna Stuudios, ka Filharmoonias estraadiartistina. Olen teinud palju lastesaateid Eesti Raadios ja Eesti Televisioonis. Olen teinud mitmeid lavastusi harrastusteatrites: Salme Vallateatris, Avinurme Suveteatris ja Elva Lendteatris. 

Praegu kirjutan, peamiselt esseesid, luulet, ühiskonnakriitilisi artikleid. Püüan võimalikult selgelt väljendada seda, mida mina maailmas näen. 

Olen Objektiivi koosseisuline kolumnist, kirjutan ka Uutele Uudistele. Aastast 2015 olen avaldanud 50 kuni 80 artiklit aastas. 

Teen juba mitu aastat Pereraadios autorisaate sarja “Igihaljas inimene”. Siiani on eetris olnud 52 saadet. 

Mul on feisspukis ka oma erakondlik poliitiline lehekülg “Malle Pärn, EKRE, poliitiline varakamber”. 

Mul on tütar (näitleja) ja kaks tütrepoega, vanuselt 9 ja 12 aastat, kes samuti elavad Tartus. 

Ma tahaksin elada arukas ja hoolivas ühiskonnas, kus ahnusel, argusel ja lollusel poleks võimu inimeste üle. Kus igale inimesele jätkuks tööd ja töö eest makstaks väärilist palka! 

Tahaksin, et Eesti oleks inimlik riik, kus kõigil ausatel ja töökatel inimestel oleks hea elada. Tahaksin, et meie rahvas saaks poliitilisest stagnatsioonist välja murda ja valiks endale uued, ausamad ja targemad juhid. 

viiteid internetis:

Objektiiv :  https://objektiiv.ee/?s=malle+pärn

Uued Uudised :  https://uueduudised.ee/?s=malle+pärn&post_type=post

omalehekülg: mallepr.blogspot.com

FB poliitiline varakamber : https://www.facebook.com/Malle-Pärn-EKRE-poliitiline-varakamber-1529351677314958

© 2024 EKRE