TARTU LINN

HEIKI VILEP

NR 290

Olen sündinud 1960. aastal Tartus. Õppinud Tartu 10. Keskkoolis ja viis aastat matemaatikat Tartu Ülikoolis ja Tallinna Pedagoogilises Instituudis. Töötanud matemaatikaõpetajana Tallinna 18. Keskkoolis, arhivaarina, pillimehena ja firmajuhina. Aastast 2000 vabakutseline. 2020. aasta suvest olen OÜ Jutupesa (kirjastuse) juhatuse liige.
Olen kirjutanud üle 40 raamatu, laulusõnu laulu- ja tantsupidudele, solistidele ja ansamblitele. 
Minu raamatuid on tõlgitud soome, inglise ja vene keelde.
Oma raamatutes jään alati truuks enda põhimõtetele, vaadetele elust ja inimestest. Keeruliste asjade lihtsakskirjutamine aitab neid selgeks teha nii lastele kui suurtele. Vahel on terve probleemide sasipundar lahti harutatav näiteks ühe naljaka lasteluuletusega.
Täpselt samamoodi olen püüdnud käituda ka inimese ja poliitikuna. Lihtsalt, ausalt ja sirgjooneliselt. Alates eelmistest KOV valimisest olen väikese vaheajaga aktiivselt osa võtnud Tartu Linnavolikogu ja mitme komisjoni tööst. Nii olen saanud võimaluse hääletada poolt või vastu täpselt nii, nagu ütleb südametunnistus ja täpselt nii, nagu on soovinud minu valijad.
Võin täie veendumusega öelda, et püsin ka edaspidi kindlalt rajal ja minu usk Eestimaa, eesti rahva, kultuuri ja keele püsimajäämisse on vankumatu.

Kandidaat
Telefon
56567827
Veebileht

© 2024 EKRE